Hakkımızda

Renklerin Bohçası Atölye

Kendimize ait

Bundle of Colors marka ürünlerimizi 2016 yılından itibaren www.instagram.com/renklerinbohcasi üzerinden satışa sunmaktayız. Farklı e-ticaret siteleri, tasarımcı siteleri, tasarım firmaları üzerinden ve farklı organizasyonlarda stant olarak satış faaliyetlerimiz bulunuyor.

Ürünlerimizden en önemlisi geleneksel kartonlama kırkyama ve yorganlama ile gerçekleştirilen ürünlerdir. Söz konusu yöntem herhangi bir dikiş makinesi kullanılmadan tamamen el emeği ile yapılmakta olup ve ciddi bir ustalık ve el işçiliği gerektirmektedir.


Şu aşamada ürünlerimizin üretimini anne&kız (Serpil Sermetöz&Özlem Sermetöz) olarak atölyemizde yürütmekteyiz. 

Kırkyamada harcanan emek, gereken ustalık ve sabır, farklı yorumlar ortaya çıkarmak için gereken yaratıcılık, tasarım yeteneği ve hatta analitik düşünce nedeniyle, ürünler genelde paha biçilemez fiyatlama ile sunulmaktadır.


Bu noktada asıl çabamız, insanların hayatlarına, evlerine, dostluklarına, ofislerine ürünlerimizle yerleşmek, bir nevi yamalanmak, sanatsal bir bakış yaratmak.

Bundle of Colors markamız

02.08.2017 tarihi itibariyle tescil edilmiştir.  Websitemiz, ürünlerimiz, markamız ve paylaştığımız her türlü bilgi fikri & sinai haklar koruması altındadır. 

 

     El sanatları

    geleneklerimizin devamı için

    bizi destekleyin 

 

+90 507 133 12 48

Istanbul, Turkey

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Pinterest

©2017 by Renklerin Bohçası Atölye.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now